Navitel | R250 DUAL | Full HD | Dash Cam With an Additional Rearview Camera
- TootjadNavitel
- Mudel: R250 DUAL
- Saadavus: 1
-
76€
Navitel | R250 DUAL | Full HD | Dash Cam With an Additional Rearview Camera
| All | |
| Aku mahutavus | 100 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 116.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Heli salvestamine | N/A |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 64 GB |
| Muud funktsioonid | Modern GC2053 sensor (night vision) and glass optics Built-in G-Sensor detects sudden acceleration, braking or any other emergency situations Critical footage is saved automatically and stored safely on the memory card Advanced Parking Mode Suction cup mo |
| Net weight | 0.20 kg |
| Omadused | Dash Cam With an Additional Rearview Camera |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1184 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product name | R250 DUAL |
| Resolutsioon | Full HD |
| Screen size | 2.0 " |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |







